Gry komputerowe przez wiele lat zdobywały coraz większą popularność. Zyskały status kulturowego zjawiska i stały się jednym z najważniejszych produktów rozrywkowych. Można wśród nich znaleźć wiele ciekawych tytułów, które są warte uwagi. W dzisiejszym artykule przedstawiamy Top 10 najlepszych gier, ranking popularnych i wartych uwagi gier komputerowych.

1. “The Witcher 3: Dziki Gon”
Gra, której głównym bohaterem jest wiedźmin Geralt z Rivii, zdobyła wiele nagród i uznanie krytyków oraz graczy. Grając w “The Witcher 3”, gracz przenosi się do świata, w którym musi podejmować różne decyzje, rozwijać postać i walczyć z potworami. W grze pojawiają się również elementy fabularne, które czynią ją jeszcze ciekawszą.

1. “Red Dead Redemption 2”
Gra toczy się w świecie Dzikiego Zachodu i jest kontynuacją poprzedniej części. Gracz wciela się w postać weterana wojennego Arthura Morgana i przemierza świat pełen przygód, którego celem jest rozwoju postaci i podejmowanie decyzji, które będą miały wpływ na dalszy przebieg gry. “Red Dead Redemption 2” to wspaniałe dzieło sztuki, które przyciąga do siebie nie tylko fanów westernów, ale również ludzi którzy cenią sobie klimat gry i wysoką jakość wykonania.

1. “NieR: Automata”
Ten tytuł jest niezapomnianą przygodą . Fabuła gry, pomimo że trudna do zrozumienia, jest jedną z najlepszych, jakie zdarzyło mi się w grach komputerowych. Gra jest osadzona wśród wojny między robotami a maszynami, a gracz musi poruszać się po świecie uciekając przed niebezpieczeństwami. Ciężko opisać, co czujesz w trakcie rozgrywki w “NieR: Automata”, ale jedno jest pewne – będzie ci bardzo się podobać.

1. “Half-Life: Alyx”
To jest pierwsza gra firmy Valve od czasów “Half-Life 2”. Jest to nadzwyczajna gra wirtualnej rzeczywistości, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Okazuje się, że VR potrafi dostarczyć niezapomniane doznania i wiele emocji. Gra toczy się w uniwersum Half-Life, gdzie gracz wciela się w postać Alyx Vance – jednej z postaci z poprzednich części – i podąża za historią pełną zagadek i niebezpieczeństw.

1. “Assassin’s Creed Odyssey”
Gra osadzona jest w czasach starożytnej Grecji i opowiada historię rodzeństwa poszukującego swojego ojca. Gra daje dużo możliwości i wyborów. Gracz może wybrać jedną z dwóch postaci – Alexiosa lub Kassandrę i wyruszyć w podróż, odkrywając ciekawe miejsca, walczyć z przeciwnikami i rozwijać swoją postać. “Assassin’s Creed Odyssey” to gra, której nie sposób się znudzić.

Podsumowanie
Oto Top 5 najlepszych gier, ranking popularnych i wartych uwagi gier komputerowych. Cieszę się, że mogłem Cię zainspirować i mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś dla siebie na liście.

Dalszych 5 najlepszych gier:
– “Doom Eternal”
– “Inside”
– “Minecraft”
– “The Legend of Zelda: Breath of the Wild”
– “Death Stranding”